14.45 Sznúker, skót nyílt bajnokság, Llandudno, Egyesült Királyság (Eurosport 1)
16.30 Női kézilabda, világbajnokság: Horvátország–Argentína (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport +)
16.30 Női kézilabda, világbajnokság: Csehország–Dél-Korea (Digi Sport 4, Telekom Sport 3)
18.00 Férfi kosárlabda, Európa Kupa: Nagyváradi VSK–Benfica (Digi Sport 2)
19.00 Női kézilabda, világbajnokság: Brazília–Ausztria (Digi Sport 3, Telekom Sport 4, Look Sport 2)
19.00 Női kézilabda, világbajnokság: Németország–Kongó (Digi Sport 4, Look Sport 3)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Zenit–Chelsea (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Juventus–Malmö (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Bayern–Barcelona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Benfica–Dinamo Kijev (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atalanta–Villarreal (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester Utd–Young Boys (Digi Sport 4, Telekom Sport 4, Look Sport)
A Román Labdarúgó-szövetség Fegyelmi és Etikai Bizottsága komoly büntetést szabott ki Hadnagy Attilára, a labdarúgó 2. Ligában szereplő Sepsi OSK sportigazgatójára, miután a Bihar FC elleni 2–2-es döntetlen után számon kérte a játékvezetőt.
Reagált a büntetésére Hadnagy Attila: a Sepsi OSK sportigazgatója elismerte, hogy hangosan beszélt, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nem mondott sértő dolgokat, csupán tisztázni szerette volna a történteket a játékvezetőkkel a drámai végjáték után.
Megtalálták, de sajnos már nem volt életben a Gyergyóalfaluból eltűnt 63 éves férfi – közölték Gyergyóalfalu község Facebook-oldalán a hétfői nagyszabású keresőakciót követően.
Kulcsár-Terza József parlamenti képviselő, a Magyar Polgári Erő ügyvivő elnöke bocsánatkérést vár Zelenszkijtől, és felszólítja az Ukrajna területén élő kisebbségek jogainak biztosítására.
Az iráni háború által okozott üzemanyagársokk új lendületet adhat az elektromos autók piacának, de nem mindenhol ugyanúgy, valódi mentalitásváltást pedig valószínűleg csak egy hosszasan elhúzódó olajválság idézhet elő.
A rendszer rossz, ez tény. De nem lehet mindent a rendszerre kenni. Talán a sofőrök egyéni hozzáállásával is baj van, méghozzá nem is kicsi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!