10.30 Tenisz, ATP-torna, Adelaide (Eurosport 1)
11.20 Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Tallinn (Eurosport 1)
13.15 Alpesi sí, világkupa, Wengen, Svájc (Eurosport 1)
15.20 Biatlon, világkupa, Ruhpolding, Németország (Eurosport 1)
16.50 Sznúker, mestertorna, London (Eurosport 2)
19.00 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Spanyolország–Csehország (Digi Sport 2)
19.00 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Szlovénia–Észak-Macedónia (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
19.00 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Oroszország–Litvánia (Telekom Sport 2, Look Sport)
19.00 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Szerbia–Ukrajna (Digi Sport 4)
19.00 Labdarúgás, Olasz Kupa: Napoli–Fiorentina (Look Sport)
21.00 Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa: Atlético–Bilbao (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.30 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Magyarország–Hollandia (M4 Sport)
21.30 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Horvátország–Franciaország (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
21.30 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Dánia–Montenegró (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Liverpool–Arsenal (Digi Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Olasz Szuperkupa: Milan–Genoa (Look Sport)
22.50 Szabadstílusú sí, világkupa, Deer Valley, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Tizenhat év után ismét világbajnok Spanyolország. A 2026-os viadal döntőjében a címvédő Argentína mindvégig védekezett, de Ferran Torres hosszabbításban szerzett találata eldöntötte a finálét, így a spanyolok történetük második vb-címét ünnepelhették.
A Bucsecs-hegységben kialakult felhőszakadás miatt villámárvíz öntötte el Bușteni üdülővárost vasárnap délután, megbénítva az egész települést. A víz autókat és embereket sodort el, de elárasztotta az 1-es országutat is.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!