12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros, Párizs, Franciaország (Eurosport 1)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, Németország (Look Sport +)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Nottingham, Egyesült Királyság (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
14.00 Kerékpározás, Pro-sorozat, szlovén körverseny (Eurosport 2)
16.15 Kerékpározás, Pro-sorozat, belga körverseny (Eurosport 2)
20.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság, döntő: Kolozsvár–Nagyvárad (Digi Sport 2, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Olaszország–Törökország (Pro TV, M4 Sport)
22.00 Golf, PGA-körverseny, Gillisonville, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
Furcsa helyzet állt elő a két székelyföldi jégkorongcsapat kedd esti párharcát megelőzően: a Csíkszeredai Sportklub törzsszurkolói jóval kevesebb belépőhöz jutottak, sokan lemaradnak a Gyergyói Hoki Klub elleni rangadóról.
Niczuly Roland jövője továbbra is élénken foglalkoztatja a román sportsajtót, az utóbbi időben több, egymásnak ellentmondó sajtóértesülés is napvilágot látott a Sepsi OSK hálóőrének kapcsán. Egyelőre még semmi sincs eldőlve.
Tragédiával végződött egy lakástűz hétfő reggel Marosfőn: az égő házban egy 92 éves férfi holttestét találták meg a tűzoltók.
Orbán Viktor magyar miniszterelnök napjai meg vannak számlálva – így vélekedik Ludovic Orban egykori román kormányfő.
Csupán négy párt jutna be a parlamentbe, ha most vasárnap tartanák a választásokat – derül ki egy friss közvélemény-kutatásból.
Négyszáz darab csempésztojással bukott le egy román kamionos Olaszországban. Fejbe vertek egy férfit Bánffyhunyadon, mert nem tudta a karácsonyi ének szövegét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!