A bizakodásra okot adó edzéseken látott teljesítményét a versenykörülmények között nem tudta megismételni. A kvalifikációt 652 ponttal a 15. helyen zárta a 47 induló közül, így az egyenes kieséses szakaszban az első fordulóban erőnyerő volt – számolt be honlapján a marosvásárhelyi klub.
Moréh Tamás ellenfele a belga Arne Collas volt a legjobb 16 közé jutásért. A marosvásárhelyi íjász rosszul kezdett, simán elveszítette az első két menetet, de aztán a következő kettőt hasonlóan könnyedén megnyerte. A sorsdöntő menetet végül a belga sportoló húzta be 29-27-re, így Moréh Tamás számára ideje korán véget ért az Európa-bajnokság.
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!