8.40 Tenisz, WTA-torna, Hobart (Digi Sport 2)
10.00 Tenisz, WTA-torna, Adelaide (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Adelaide (Prima Sport 3)
13.00 Férfi vízilabda, világkupa: Románia–Szerbia (TVR Sport)
14.30 Férfi vízilabda, világkupa: Magyarország–Georgia (TVR Sport, M4 Sport)
15.05 Biatlon, világkupa, Oberhof, férfi sprint (Eurosport 1)
16.00 Férfi vízilabda, világkupa: Görögország–Japán (TVR Sport)
17.30 Férfi vízilabda, világkupa: Egyesült Államok–Montenegró (TVR Sport)
18.50 Szabadstílusú sí, világkupa, Kreischberg, női és férfi verseny (Eurosport 1)
19.00 Férfi vízilabda, világkupa: Horvátország–Spanyolország (TVR Sport)
19.00 Férfi kézilabda, felkészülési mérkőzés: Magyarország–Szerbia (M4 Sport)
19.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Brassó–Nagyszeben (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
20.45 Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Heerenveen, sprint (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Dortmund–Leverkusen (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Lazio–Como (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Rayo Vallecano–Celta Vigo (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Rögbi, Champions Cup: Glasgow Warriors–Racing 92 (Digi Sport 4)
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
Őrizetbe vettek a hatóságok két Brassó megyei vadászt, akik engedély nélkül lelőttek egy barnamedvét.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!