10.00 Tenisz, WTA-torna, Dubaj (Digi Sport 2)
12.50 Kerékpározás, UAE Tour, Egyesült Arab Emírségek (Eurosport 2)
13.30 Tenisz, ATP-torna, Doha (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
16.15 Kerékpározás, Jaén klasszikus, Spanyolország (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári U–Slobozia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.05 Sípszó után: A sportműsor meghívottja Bölöni László, az egykori válogatott futballistával Szucher Ervin a róla készülő dokumentumfilmről beszélget (Marosvásárhelyi TVR)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: FK Székelyudvarhely–Marosvásárhelyi VSK (Digi Sport 3)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Rapid–Botoșani (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NB II.: Kazincbarcika–Vasas (M4 Sport)
21.30 Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Genoa–Venezia (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdraúgás, La Liga: Barcelona–Rayo Vallecano (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
Támadóval erősítette meg keretét az FK Csíkszereda: a klub péntek délután, közösségi oldalán jelentette be, hogy Nagy Zoárd kölcsönben csatlakozott a Szuperligában szereplő együtteshez.
Romániát 29 sportoló fogja képviseli a 2026-os téli olimpiai játékokon, amelyeket február 6. és 22. között rendeznek meg Olaszországban. A küldöttség összetételét csütörtökön délben hagyták jóvá.
Egy négy- és egy ötéves gyermek beesett péntek délután a Kis-Szamosba Szamosújváron; egyiküket kimentette a vízből egy fiatalember, a négyéves azonban eltűnt, búvárok keresik – közölte a Kolozs megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
Magyarellenes „poént” ihletett George Simionnak, a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnökének washingtoni gesztusa, amikor egy Grönlandot ábrázoló tortát szeletelt fel.
Az eMAG csoporthoz tartozó Sameday futárszolgálat eladta magyarországi üzletágát az egyik vezető európai logisztikai csoportnak, az Austrian Postnak, vagyis az osztrák postának.
A mentális nehézségek esetén a legrosszabb, ami történhet, ha valaki magára marad a problémájával – mondja dr. Kovács Réka Rozália pszichológus, a Sapientia EMTE adjunktusa.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!