15.00 Tenisz, ATP-torna, Bécs (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Steaua–Oțelul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
17.30 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Temesvári CFR–FK Székelyudvarhely (Digi Sport 2)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Salzburg–Chelsea (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sevilla–Köbenhavn (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Zaporizzsja–Füchse Berlin (Digi Sport 4)
20.00 Tenisz, ATP-torna, Bázel (Eurosport 2)
20.30 Férfi kosárlabda, Eurokupa: Kolozsvár–Venezia (Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dortmund–Manchester City (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Leipzig–Real Madrid (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Benfica–Juventus (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dinamo Zagreb–Milan (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Paris SG–Maccabi Haifa (Prima Sport 5)
A legújabb részben szó esik a magyar válogatott kudarcáról, a román sportsajtó kárörvendő hangneméről, az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK fontos mérkőzéseiről, a GYHK nemzetközi szerepléséről és Kerekes Éva kézilabda-karrierjének alakulásáról is.
A romániai kluboknak bő egy évük lesz felkészülni az új szabályra: 2026-tól minden csapatnak kötelező lesz legalább 40 százalékban hazai játékost szerepeltetni. A szakma megosztott, hogy ez jól jön, avagy rosszul sül el.
A ma éjjeli drónincidensről tájékoztató cikkünk posztja alatt több olvasónk is arról számolt be, hogy hangos zajra riadt fel szerdára virradóan. „Nagyon hangos volt, éjjel 2-kor arra ébredni, hogy gépek zúgnak a fejünk fölött!”
Romániának körülbelül 45 napig kellene kitartania egy Oroszországgal való nagyobb fegyveres konfliktus esetén, amíg a NATO-csapatok el nem érik a területét.
A koalíció úgy döntött, hogy a bírák és ügyészek nyugdíja a fizetésük 70 százaléka lesz – jelentette be Kelemen Hunor, az RMDSZ elöke kedden.
… jóformán neki se fogtak egy vasúti felüljárónak, máris összedőlt, elakadt a vonatközlekedés… akad olyan település Romániában, ahol folyóvíz nincs, de karácsonyi vásár naná, hogy van!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!