14.30 Tenisz, ATP-torna, Hangzhou (Digi Sport 3)
15.00 Sznúker, British Open, 2. forduló (Eurosport 1)
18.30 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–Újszentesi SK (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.30 Kosárlabda, Eurokupa: Türk Telekom–Lietkabelis (Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, LaLiga: Sevilla–Valladolid (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
20.00 Labdarúgás, LaLiga: Valencia–Osasuna (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
21.00 Sznúker, British Open, 2. forduló (Eurosport 1)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Chelsea–Barrow (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Manchester City–Watford (Digi Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Wimbledon–Newcastle (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Real Madrid–Alaves (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Már nem Kevin Constantine a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapatának vezetőedzője – a hírt a Székely Sportnak maga az amerikai szakember erősítette meg.
A Sepsi OSK Voluntari felett aratott 2–1-es győzelme nemcsak örömre, de bizakodásra is okot adott Diószegi László klubelnöknek, aki a szezon során először úgy nézhet rá a bajnoki tabellára, hogy csapata a felsőházi rájátszást érő 5. helyet foglalja el.
Jogerősen négy év letöltendő börtönbüntetésre ítélte csütörtökön a brassói ítélőtábla emberölési kísérlet és garázdaság miatt Dani Mocanu manele-énekest.
Őrizetbe vették szerdán egy lugosi iskola pedagógusát, miután azzal gyanúsítják, hogy tanítás közben felpofozott két tízéves diáklányt. A városi rendőrséget a gyerekek szülei értesítették a történtekről.
Az Európai Bizottság átfogó tervet terjesztett elő szerdán a nagy sebességű vasút fejlesztésének felgyorsítására, jelentősen csökkentve az utazási időt. Például Bukarest és Budapest között a jelenlegi 15 órát alig több mint 6 órára csökkentenék.
További híreink: négy év börtönre ítélték „a nagy matematikusnak” kampányoló manelistát, de meglépett, a településekre bemerészkedő medvéket pedig ezentúl azonnal ki lehet lőni.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!