18.00 Labdarúgás, 2. Liga: Bukaresti Steaua–FK Csíkszereda (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Teremlabdarúgó 1. Liga: Luceafarul Buzău–Sepsi-SIC (Digi Sport 3)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Universitatea Craiova–Unirea Slobozia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NB II: Vasas–Mezőkövesd Zsóry (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Parma–Cagliari (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Bournemouth–Southampton (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Villarreal–Las Palmas (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
Rendkívül fontos három pontot szerzett Galacon az FK Csíkszereda, amely 3–2-re győzött az Oțelul ellen a Szuperliga alsóházi rájátszásának nyitányán. Ilyés Róbertet a meccs végén kiállította a játékvezető, a tréner mégis elégedetten értékelt.
A szezon eddigi legjobb idegenbeli játékával aratott fontos győzelmet az FK Csíkszereda, a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásának első fordulójában, szombaton 3–2-re legyőzte a Galaci Oțelult, és nagy lépést tett a bennmaradásért zajló harcban.
Elfogadta a kormány csütörtöki esti ülésén azt a határozatot, amely szerint július 1-től a jelenlegi 4050 lejről 4325 lejre nő a bruttó minimálbér.
A magyar tudomány és kultúra képviselői munkájuk és alkotásaik által összefognak minket, erősítenek, építenek és gyarapítanak mindannyiunk javára – mondta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Kossuth- és Széchenyi-díjak átadásán szombaton az Országházban.
Nicușor Dan szerint elfogadhatatlan, hogy a 27 uniós tagállam közös döntését az Ukrajna támogatására szánt hitelről hetekkel később megkérdőjelezi Magyarország.
A Helikon női háttérországáról és a 19. századi férfieszményekről is szó volt a Babeș-Bolyai Tudományegyetem történészkonferenciáján.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!