15.00 Sznúker, brit bajnokság, Leicester (Eurosport 2)
15.50 Kerékpározás, spanyol körverseny, La Vuelta (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa: Progresul Spartac–Steaua (Digi Sport 1)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cincinnati (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
18.00 Tenisz, ATP-torna, Cincinnati (Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Petrolul–FK Csíkszereda (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.45 Autóversenyzés, enduro-világbajnokság, Le Mans (Eurosport 1)
20.30 Női röplabda, Európa-bajnokság: Románia–Törökország (Telekom Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Benfica–PSV Eindhoven (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Malmö–Ludogorec (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Young Boys–Ferencváros (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Nemcsak tehetséges kézilabdázó Kerekes Éva, hanem igazi művészlélek. A nyári szünetben azzal bizonyította művészi vénáját, hogy egy szívügyének számító projektet valósított meg: kifestette egykori iskolájának falait.
Több tíz kilométeren át 1800–2000 méteres magasságban kígyózik, sokan a romániai tereputak királyának tartják. Aki a Transalpinát már bejárta, lehet fogalma róla, de a belőle leágazó Strategica még azt is lepipálja.
A legfrissebb amerikai hírszerzési értékelések szerint Vlagyimir Putyin orosz elnök a következő néhány évben korlátozott támadást indíthat egy NATO-tagállam ellen, hogy próbára tegye a katonai szövetség elszántságát.
Baka Andrást, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnökét jelöli köztársasági elnöknek a Tisza Párt parlamenti frakciója.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!