11.15 Terepkerékpározás, világkupa, női felnőtt olimpiai krossz (Eurosport 1)
12.00 Motorversenyzés, Moto 3, Moto 2, Moto GP, Katalán Nagydíj, futam (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
13.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
15.00 Labdarúgás, La Liga: Getafe–Mallorca (Digi Sport 2, Prima Sport 5, Orange Sport 1)
16.00 Autóversenyzés, Forma-1, Monaco, futam (Antena 3)
16.00 Férfi kézilabda, Európa Liga, kisdöntő: Dinamo–Löwen (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 3)
16.15 Kerékpározás, Giro d'Italia, 21. szakasz (Eurosport 1)
17.15 Labdarúgás, La Liga: Celta Vigo–Valencia (Orange Sport 1)
17.15 Labdarúgás, La Liga: La Palmas–Alavés (Digi Sport 4, Prima Sport 5, Orange Sport 1)
16.30 Női röplabda, Golden League: Románia–Svédország (TVR Sport)
18.00 Teqball, világkupa, Madrid, egyéni, páros és vegyes döntő, (Prima Sport 3, Eurosport 2, Youtube Teq TV)
18.00 Férfi kosárlabda, Euroliga, kisdöntő: Fenerbahce–Olimpiakosz (Digi Sport 3)
18.30 Labdarúgás, NB II.: Ajka–Győr (M4 Sport)
18.30 Labdarúgás, NB II.: Vasas–Soroksár (Duna World/M4 Sport +)
19.00 Férfi kézilabda, Európa Liga, döntő: Flensburg–Füchse (Digi Sport 2, Prima Sport 4, Orange Sport 3)
19.00 Labdarúgás, Süper Lig: Konyaspor–Galatasaray, Fenerbahce–Istanbulspor (Prima Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Atalanta–Torino (Digi Sport 4, Prima Sport 5, Orange Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Napoli–Lecce (Orange Sport 4)
19.30 Férfi röplabda, Golden League: Románia–Portugália (TVR Sport)
19.45 Labdarúgás, Pro League: Anvers–Anderlecht, Bruges–Cercle, St. Gilloise–Genk (Prima Sport 3)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: U Craiova–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.00 Női labdarúgás, NB I.: Ferencváros–Győr (M4 Sport)
21.00 Férfi kosárlabda, Euroliga, döntő: Real Madrid–Panathinaikosz (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A, körkapcsolás (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Empoli–Roma (Prima Sport 3, Orange Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Lazio–Sassuolo (Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Frosinone–Udinese (Orange Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Verona–Inter (Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Sevilla–Barcelona (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 2)
22.00 Golf, PGA-körverseny, Fort Worth (Eurosport 2)
A sűrű köd ellenére végig izgalmas és helyzetekben gazdag mérkőzésen tartotta otthon a három pontot az FK Csíkszereda, amely a félpályáról kapott gólt az Unirea Slobozia ellen, de a hajrában sikerült visszavenni és végül megőrizni az előnyt.
A romániai kluboknak bő egy évük lesz felkészülni az új szabályra: 2026-tól minden csapatnak kötelező lesz legalább 40 százalékban hazai játékost szerepeltetni. A szakma megosztott, hogy ez jól jön, avagy rosszul sül el.
Alig több, mint egy hónap múlva alkalmazásba lép a gépjárműadózást szabályozó új törvény. Mi változik? Milyen tényezők alapján számítják ki az új gépjárműadót, kinek kedvez az új rendszer és milyen kategóriák esetében szűnik meg az adómentesség?
Egy háromtagú román állampolgárságú bűnözői banda csaknem 4 millió forint értékű készpénzt és aranyat zsákmányolt az M5-ös autópálya Lajosmizsei pihenőjénél; a rablók külföldre menekültek, de amikor visszatértek Magyarországra, a rendőrök elfogták őket.
A Szociáldemokrata Párt (PSD) egyetért a központi közigazgatás tevékenységének hatékonyabbá tételével, a bérek csökkentését azonban nem támogatja – jelentette ki Sorin Grindeanu elnök.
… jóformán neki se fogtak egy vasúti felüljárónak, máris összedőlt, elakadt a vonatközlekedés… akad olyan település Romániában, ahol folyóvíz nincs, de karácsonyi vásár naná, hogy van!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!