12.30 Tenisz, ATP-torna, páros: Purcell/Thompson–Heliovaara/Patten (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
15.00 Tenisz, ATP-torna, egyéni: Medvedev–De Minaur (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC–Galaci United (Digi Sport 3)
19.00 Tenisz, ATP-torna, páros: Granollers/Zeballos–Koolhof/Mektic (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
19.15 Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, VasasPlaket–Barceloneta (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, 2. Liga: Concordia Chiajna–FK Csíkszereda (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Kosárlabda, Euroliga: Valencia–Cedevita (Prima Sport 3)
21.30 Tenisz, ATP-torna, egyéni: Sinner–Fritz (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
A Csíkszeredai Sportklub korábbi legendájával, a csapatot öt szezonon át erősítő Andrej Szergejevics Taratuhinnal beszélgettünk a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzését megelőzően.
A végletekig kiélezett, fordulatos mérkőzésen, a hosszabbításban nyert kedden este a Csíkszeredai Sportklub a BJAHC ellen a jégkorong Erste Liga elődöntőjének ötödik találkozóján. Készülhetnek a Gyergyói HK elleni döntőre.
Medve támadt egy férfira vasárnap este Predeál egyik utcáján. A medvetámadás áldozata eszméletét vesztette.
Áprilistól a mezőségi szórványban folytatja lelkészi szolgálatát Ballai Zoltán, miután a Kolozsvár Felsővárosi Református Egyházközség presbitériuma megvonta tőle a bizalmat.
Finn cég vásárolta fel a legnagyobb romániai egészségügyi magánszolgáltatót, a Regina Mariát – írja az economedia.ro a cég közleménye alapján.
Magyarország (a szomszédos országokkal ellentétben) egészen 1941. június 27-ikéig kimaradt lényegében a második világháborúból. Aztán történt valami, ami mindent megváltoztatott. De mi volt a valós oka a hadba szállásnak?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!