12.00 Tenisz, ATP-torna, Dubaj (Eurosport 2)
13.20 Sífutás, világbajnokság, női 10 km szabadstílusú (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, Szuperliga: Hermannstadt FC–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Chindia–FCU Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
18.30 Tenisz, WTA-torna, Austin (Digi Sport 4)
19.20 Síugrás, világbajnokság, női selejtező (Eurosport 1)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Cremonese–AS Roma (Digi Sport 2, Orange Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Göppingen–Montpellier (Digi Sport 3, Orange Sport 4)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga: Konstancai Farul–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő: Mezőkövesd–Zalaegerszeg (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Juventus–Torino (Digi Sport 2, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Angol Kupa, nyolcaddöntő: Bristol City–Manchester City (Pro Arena)
Nem léphet pályára a saját stadionjában az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperliga következő idényében. A Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) tájékoztatta a klubot, hogy a korlátozott befogadóképessége miatt az arénát nem fogják hitelesíteni.
Megtartotta az odavágón szerzett egygólos előnyét a Kovásznai Kárpátok, történelmi sikert ért el a Csíkszentsimoni KSK ellenében: 3–2-es összesítéssel feljutott a labdarúgó harmadosztályba.
Narancssárga, majd vörös hőségriasztás lép életbe Hargita, Maros és Kovászna megyében a hétvégén, a meteorológusok szerint vasárnap már rendkívüli hőségre és fokozott hőérzetre kell számítani.
A jubileumi, 35. Tusványoson idén is a magyar és a határon túli közélet számos ismert szereplője vesz részt. A közéleti programok középpontjában a béke és a gazdasági kihívások állnak, a Tisza-frakció meghívott képviselői távol maradnak a rendezvénytől.
Heves reakciót váltott ki Moszkvában, hogy Emil Boc, Kolozsvár polgármestere nem engedélyezte az orosz zászló kitűzését egy, a városban zajló sporteseményen.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!