13.35 Kerékpár, országúti-vb, Zürich, férfi U23-as mezőnyverseny (Eurosport 1)
15.00 Sznúker, British Open, Cheltenham, negyeddöntő (Eurosport 2)
16.45 Triatlon, Világbajnoki sorozat, Vejhaj, férfiak (M4 Sport)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Petrolul Ploiești–FC Hermannstadt (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.15 Triatlon, Világbajnoki sorozat, Vejhaj, nők (M4 Sport)
18.20 Labdarúgás, Szaúdi Professzionális Liga: Al Nassr–Al Wehda (Prima Sport 2)
19.00 Kosárlabda, férfi élvonalbeli bajnokság: Marosvásárhelyi VSK–Nagyszeben (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
19.30 Labdarúgás, 2. Bundesliga: Fürth–Düsseldorf (Prima Sport 4)
20.00 Golf, Presidents Cup, Montreal, 2. nap (Eurosport 2)
21.00 Sznúker, British Open, Cheltenham, negyeddöntő (Eurosport 1)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Bukaresti Dinamo–FC Botoșani (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, OTP Bank Liga: Újpest FC–ETO FC Győr (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Borussia Dortmund–Bochum (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: AC Milan–Lecce (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Jupiler League: Charleroi–Club Brugge (Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Real Valladolid–Mallorca (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
Három mérkőzésre eltiltotta a jégkorong Erste Liga fegyelmi bizottsága a Csíkszeredai Sportklub játékosát, Nicholas Ritchie-t, aki a DVTK elleni mérkőzésen sípszó után fejre irányuló ütést mért ellenfelére. A klubra 800 eurós pénzbüntetést is kiszabtak.
A téli szünetet kihasználva átalakultak a Szuperliga keretei, a legtöbb új játékost azonban az FK Csíkszereda igazolta. Ilyés Róbert együttese öt új névvel várja a bajnokság folytatását.
Hamis segélyhívás miatt indított vizsgálatot a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság egy kedden késő este beérkezett bejelentés nyomán. A rendőrök egész éjjel és szerdán délelőtt is akcióban voltak, mígnem kiderült, hamis volt a riasztás.
Lemondott szerdán Bánffyhunyad ötödik ciklusát töltő polgármestere, Mircea Moroşan.
Elkezdődött a 2026-os évi állami költségvetés előkészítése – jelentette be Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes szerdán a Facebook-oldalán.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!