14.00 Kerékpározás, Tirreno Adriatico, 4. szakasz (Eurosport 2)
16.45 Kerékpározás, Párizs–Nizza, 5. szakasz (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Chiajna–Újszentes (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.45 Férfi kosárlabda, román bajnoki, felsőház: Marosvásárhely–Voluntari (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
17.50 Északi összetett, világkupa, nők, HS 106, Oslo (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, szaúdi bajnokság: Al-Naszr–Al-Raed (Prima Sport 1)
19.30 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör: Veszprém–Magdeburg (Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Sparta Prága–Liverpool (Pro Arena, M4 Sport)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: AS Roma–Brighton & Hove Albion (RTL 3)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells (Digi Sport 2)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Digi Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör: Plock–Porto (Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Milan–Slavia Prága (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Freiburg–West Ham United (RTL 3)
Nem múlt el botrány nélkül a román médiában az FK Csíkszereda történelmi bemutatkozása az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A székely alakulat értékes döntetlennel kezdett a Dinamo ellen, és azonnal magyarellenes támadások érték.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia nem tud befejezni a megszabott határidőig a helyreállítási tervbe (PNRR) foglalt mintegy 6,3 milliárd euró értékű projekteket – jelentette ki kedden Dragoș Pîslaru európai projektekért és beruházásokért felelős miniszter.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!