10.00 Tenisz, ATP-torna, Sanghaj (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
14.30 Sznúker, Vuhan Open, Kína (Eurosport 1)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Marosvásárhelyi VSK–Temesvári CFR (Digi Sport 2)
19.15 Férfi vízilabda, Bajnokok Ligája: Ferencváros–Dinamo Tbiliszi (M4 Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Konstanca–Ystads (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
20.00 Férfi röplabda, Bajnokok Ligája: Brassó–Schonenwerd (TVR Sport)
20.30 Férfi kosárlabda, NB I.: Honvéd–Pécs (M4 Sport)
21.00 Férfi kosárlabda, Eurokupa: Venezia–Bourg (Prima Sport 4)
Egy pontra volt szüksége a Sepsi OSK-nak, hogy elérje célkitűzését a másodosztályban. A Chindia Târgoviște ellen megszerezte az előnyt, de a végjátékban akadt izgulnivaló.
Jelen állás szerint nem indulhat a Szuperliga következő idényében az Unirea Slobozia, miután a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fellebbviteli bizottsága elutasította a kérését. A klub a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult.
Halálos baleset történt pénteken este Csíkszereda közelében: egy 17 éves csíkszentkirályi fiú életét vesztette, két másik fiatal kórházba került, miután felborultak egy buggy típusú járművel. A sofőr jogosítvány nélkül és ittasan vezetett.
Megdöbbentő fordulatot vett a már készülő nagybányai akvapark ügye: a bíróság hatályon kívül helyezte a közbeszerzési eljárás eredményéről szóló értesítést, miközben a kivitelezővel már szerződést kötöttek.
Erős érzelmeket váltott ki az erdélyi magyarok körében a magyarországi választás eredménye, sokan csalódottak, mások örülnek. Nekünk mindannyiukat meg kell értenünk, mert nincs két erdélyi magyar társadalom – hangoztatta Kelemen Hunor.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!