Csíki Róbert, Kolumbán Róbert és Búzás Róbert megnyerte versenyét. Tóth Szilárd és Ionica Popa súlycsoportjában csak ketten indultak, így egymással csaptak össze, a versenybírók végül döntetlent hirdettek.
Kolumbán Róbert döntőbe jutott, a kemény csata végén az ellenfél kezét emelték magasba, akárcsak Vajda István mérkőzése után. Mindkét esetben nemcsak a gyergyói edzők (Huszár Árpád és Réti Zsolt), hanem a semleges szakemberek véleménye is az volt, hogy akár fordított eredmény is születhetett volna.
„Nagyon elégedett vagyok sportolóink teljesítményével, magas szintű bokszolást mutattak be. Első mérkőzéseiken 15–20 meccses tapasztalattal rendelkező ellenfeleket győztek le, küldtek padlóra. Ez komoly teljesítmény, amit a versenyen jelen lévő edzőtársak is elismernek. Most is meggyőződhettünk arról, hogy jó úton haladunk.
2018 februárjában kezdtük velük a munkát, és ma nemcsak hogy korosztályuk legjobbjai közé tartoznak, de több tekintetben előrébb is tartanak” – mondta Huszár Árpád.
A szalontai versenyen a gyergyóiak mellett Székesfehérvár, a budapesti Madárfészek Akadémia, Eger, Békéscsaba, Szeged, Nagyszalonta, Nagyvárad, Kolozsvár, Kudzsir és Temesvár ökölvívói léptek ringbe.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
Leesett a kerékpárról egy idős férfi Bodzafordulón péntek délután, a sérültet a SMURD helikoptere szállította Brassóba a helyi kórházból.
A húsvét manapság sokak számára pusztán kulturális, családi összejövetellé, vakációzássá, hosszú hétvégévé vált, holott a kereszténység legnagyobb ünnepéről van szó, amelynek lényege a szenvedés, a halál és az élet az összefonódása.
Halálosan megfenyegette és megtámadta az aradi székhelyű Maros-ártér Tájvédelmi Körzet parkőreit egy fatolvajokból álló csoport.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!