A Transilvania-ralin a csíki kettős összetettben az előkelő hatodik helyen végzett, géposztályukban, a kétkerék-meghajtásúak között az első, kategóriájukban pedig a második helyen zártak.
„Túl vagyunk egy újabb bajnoki futamon. Nem volt könnyű. Az Omega Motorsport által felkészített autóval technikailag hibamentesen tudtunk versenyezni, de az időjárás rendesen megdolgoztatott. Jó volt a gumiválasztásunk is, így sikerült diadalmaskodni a géposztályban” – nyilatkozta Cseh Vajk Imre.
A Teslovan-Cseh duó géposztályában első helyen áll az összesített rangsorban.
A 2020-as román ralibajnokság a tervek szerint a Bákó-ralival (október 24-25.) zárul.
A román ralibajnokság összetett versenyének állása: 1. Simnone Tempestini 180 pont, 2. Dan Gîrtofan 160, 3. Norbert Maior 129, 4. Bogdan Marișca 107, 5. Adrian Teslovan 54.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Új kihívások után néz, és öt szezon után elhagyja a Gyergyói Hoki Klub együttesét. A támadó az elmúlt években a csapat egyik legfontosabb játékosa volt, hét trófea elnyerésében játszott meghatározó szerepet.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!