12.00 Tenisz, ATP- és WTA-torna, Madrid (Digi Sport 2, Digi Sport 4, Prima Sport 2)
12.00 Sznúker, világbajnokság, Sheffield (Eurosport 1)
14.30 Török körverseny, férfiak, 3. szakasz (Eurosport 2)
16.30 Kerékpár, Romandiai körverseny, prológ (Eurosport 2)
16.30 Sznúker, világbajnokság, Sheffield (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Metaloglobus–FC Argeș (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő: Kiel–Limoges (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
20.00 Röplabda, Női Extraliga: Kaposvári NRC–Fatum Nyíregyháza (M4 Sport)
21.45 Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő: Montpellier–Porto (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő: Arsenal–Paris SG (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Ismét pénzbírsággal sújtotta a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fegyelmi bizottsága az FK Csíkszereda együttesét. A Szuperligában szereplő Hargita megyei klub ezúttal minden korábbinál magasabb összeget köteles befizetni.
Totális támadójátékkal és pazar második félidei teljesítményével az FK Csíkszereda kiütötte a harmadosztályú ellenfelét a Román Kupa csoportkörének zárófordulójában, ennek ellenére kiesett a sorozatból. Eppel Márton hét perc alatt mesterhármast szerzett.
Meghatározatlan ideig szünetel a közvilágítás Barót jelentős részén, valamint Felsőrákoson, Köpecen és Miklósváron. A polgármester szerint a városnak évek óta problémái vannak az áramszolgáltatóval a villanyórák leolvasása és a számlázás miatt.
Világszerte akár 6000 munkahelyet szüntethet meg a következő két évben a Heineken a sör iránti kereslet csökkenése miatt.
A szakértők szerint 2026 újabb negatív rekordokat hozhat az ingatlanfejlesztési területen, különösen az adóemelések és a lakóházak iránti kereslet folyamatos gyengülése miatt.
És ez újabb oldalról világít rá arra, hogy a még mindig sínes doszárban gondolkodó romániai bürokrácia semmit sem tud kezdeni a technológia adta lehetőségekkel.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!