12.00 Tenisz, WTA-torna, Portoroz, Szlovénia (Digi Sport 4)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Luxemburg (Digi Sport 2)
15.00 Labdarúgás, ifjúsági BL: Liverpool–Milan (Digi Sport 3)
15.30 Kerékpározás, luxemburgi körverseny (Eurosport 1)
16.00 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Bukaresti CSM–Dél-Dobrudzsa (TVR 2)
17.00 Férfi röplabda, Európa-bajnokság: Olaszország–Németország (Telekom Sport 1)
17.30 Labdarúgás, Európa Liga: Szpartak Moszkva–Legia Varsó (Pro X)
19.00 Kerékpározás, szlovák körverseny (Eurosport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Montpellier–Szeged (Digi Sport 3, Look Sport 3)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Breszt–Kiel (Telekom Sport 4, Look Sport 2)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Besiktas–Dortmund (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sheriff–Sahtar (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Inter–Real Madrid (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Bruges–Paris SG (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Liverpool–Milan (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester City–Leipzig (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
Székely János szombathelyi megyés püspök lesz a csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. A szervezés már javában zajlik, az idei búcsú jelmondata pedig a keresztséget állítja középpontba.
„Ízlésromboló rángatózásnak” nevezte Tőkés László nyugalmazott református püspök, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) elnöke Hegedűs Zsolt tiszás politikusnak, az egészségügyi miniszteri tisztség várományosának táncát.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Ro-Mánia a köbön! Ha valakinek van felesleges pénze, így dobhatja ki, avagy hogy nyert új értelmet a hazai szakkifejezés, miszerint viața bate filmul (az élet még a filmet is lekörözi).
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!