12.00 Tenisz, WTA-torna, Portoroz, Szlovénia (Digi Sport 4)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Luxemburg (Digi Sport 2)
15.30 Kerékpározás, luxemburgi körverseny (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Viitorul Târgu Jiu–Hermannstadt (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
17.30 Labdarúgás, Konferencia Liga: Maccabi Haifa–Feyenoord (Pro X)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Dévai Autobergamo–Galaci United (Digi Sport 2)
18.30 Férfi röplabda, Európa-bajnokság: Lengyelország–Oroszország (Telekom Sport 4)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Young Boys–Manchester Utd (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sevilla–Salzburg (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Barcelona–Bayern (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Malmö–Juventus (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Chelsea–Zenit (Digi Sport 3, Telekom Sport 4, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dinamo Kijev–Benfica (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport)
Kiválóan szerepel a női élvonalban a Puskás Akadémia csapata, amelynek kapuját ősztől az FK Csíkszeredától érkező Tankó Réka Boglárka védi. A felnőtt fociválogatottba is behívott hálóőrrel beszélgettünk.
Mindhárom mérkőzését elveszítette a romániai teremlabdarúgó-válogatott a horvátországi Futsal Week barátságos tornán, ahol az ötödik helyért lejátszott gólgazdag találkozón 8–5-re kikapott Magyarországtól, így az utolsó pozícióban végzett.
Tizenhét nappal az eltűnése után megtalálták a fiatal nőt, akit utoljára egy székelyudvarhelyi bevásárlóközpont parkolójában láttak. A holttestére Fenyéd község határában bukkantak rá a keresőcsapatok.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Az erdélyi magyarok körében Orbán Viktor a legnépszerűbb magyarországi politikus, több mint 90 százalékuk bízik benne, míg a magyar ellenzéki politikusok bizalmi indexe a román pártok népszerűségi szintjén áll – derült ki a SoDiSo Research kutatásából.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!