Halepet nem kímélték a különféle sérülések ebben a szezonban, ezek miatt két Grand Slam tornát, a Roland Garrost és a Wimbledont, valamint a tokiói olimpiát is kénytelen volt kihagyni.
A konstancai sportoló az évet még a második helyről kezdte, de aztán egyre inkább lejjebb csúszott a ranglistán, majd hét és fél év után először még a top 10-ből is kikerült, és 2014 óta először a Bajnokok Tornájára sem jutott ki.
Az említett időszakban az idei volt az első szezon, amelyben Halepnek nem sikerült egy WTA-tornát sem nyernie, mindössze egy döntőt játszott Kolozsváron október végén. A két nagy tornán, az Australian Openen és az US Openen a negyeddöntőig, illetve a nyolcaddöntőig jutott.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Tizenhat év után ismét világbajnok Spanyolország. A 2026-os viadal döntőjében a címvédő Argentína mindvégig védekezett, de Ferran Torres hosszabbításban szerzett találata eldöntötte a finálét, így a spanyolok történetük második vb-címét ünnepelhették.
A Bucsecs-hegységben kialakult felhőszakadás miatt villámárvíz öntötte el Bușteni üdülővárost vasárnap délután, megbénítva az egész települést. A víz autókat és embereket sodort el, de elárasztotta az 1-es országutat is.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!