11.00 Tenisz, WTA-torna, Moszkva, Oroszország (Digi Sport 2)
12.30 Tenisz, WTA-torna, Tenerife, Spanyolország (Digi Sport 4)
18.00 Női kézilabda, román bajnokság: Buzău–Bukaresti CSM (TVR 1)
19.30 Labdarúgás, 2. Liga: Petrolul–Steaua (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.30 Pályakerékpár, világbajnokság, Roubaix, Franciaország (Eurosport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Zaporizzsja–Dinamo (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Veszprém–Flensburg (Telekom Sport 2, Look Sport 3)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga: Lazio–Marseille (Pro X)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Barcelona–Paris SG (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Kolozsvári CFR–Alkmaar (Pro X)
Összeült a Román Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, szerdán több ügyben is döntést hozott: az FK Csíkszereda vezetőedzője, Ilyés Róbert kiállítását is elbírálták. A Bukaresti Rapid szurkolói rasszista megnyilvánulásai miatt súlyos büntetést kapott.
Kiválóan sikerült a rajt a kiesés elkerüléséért küzdő FK Csíkszeredának a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásában. Megnéztük, hogy az utóbbi években hány pontra volt szükségük a csapatoknak az utolsó, biztos bennmaradást érő hely eléréséhez.
Anyagi károkkal járó baleset történt Máréfalván pénteken – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságnál érdeklődve.
A Kolozsvár közeli Magyarlétán helyezik örök nyugalomra Mihai Alettát, akit a járdán gázolt halálra egy személygépkocsi a kincses város központjában hétfőn. A szörnyű baleset mélyen megdöbbentette a lakosságot.
Románia biztonságban van – jelentette ki Nicușor Dan államfő csütörtökön, miután Mark Rutte NATO-főfitkárral tárgyalt Brüsszelben a Romániát ért iráni fenyegetés után néhány nappal.
Továbbá: egy tönkretett közlekedési lámpa javítása hónapokba telik, addig mindenki vigyázzon magára. És valaki elégette a szemetét s vele szinte egy egész erdőt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!