17.30 Kézilabda, Bölények Ligája: VSK Székelyudvarhely–Nagybányai Minaur (Pro Arena)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Monastir (Digi Sport 4)
19.00 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Ciprus–Koszovó (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Franciaország–Belgium (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Izrael–Olaszország (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Törökország–Izland (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Norvégia–Ausztria (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Montenegró–Wales (Prima Sport 5)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Románia–Litvánia (Prima TV)
Amennyiben ilyenek lesznek a Gyergyói Hoki Klub és a Csíkszeredai Sportklub közötti csaták a jégkorong Erste Liga negyeddöntői során, akkor igazán elégedettek lehetnek a semleges hokiszurkolók.
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Egy Pryamy TV nevű Youtube-csatornára felkerült videóban Hrihorij Omelcsenko ukrán politikus, korábbi képviselő és az Ukrán Biztonsági Szolgálat volt tisztje Orbán Viktort és családját fenyegette.
További híreink: Nicușor Dannak körülbelül százszor több információja van az ügyészségi rendszerről, mint nekünk, egy balek zsarolót pedig a bukaresti reptéren tartóztattak le a hatóságok.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!