A meccs felénél 0–3 állt az eredményjelzőn és a vendég Ferencváros magabiztosan uralta a játékot a debreceni csarnokban. Aztán minden megváltozott, Tóth Gergő góljával és Tóth Adrián duplájával összehozott különbség nem bizonyult elegendőnek.
A DEAC átvette az irányítást, és csak idő kérdése volt, hogy mikor akad be Arany ketrecébe a korong. Ez a 34. percben következett be, amikor Novotny értékesített egy emberelőnyt. Lélektani szempontból is fontos pillanatban jött a második debreceni találat, ezt a második szünet előtt egy másodperccel lőtte Izaczky kettős emberelőnyben. A harmadik harmadban kicsit leült a játék, a Fradi igyekezett tartani az egygólos előnyt, nem nagyon engedtek rést a házigazdáknak, de ez az igyekezetük csak az 55. percig volt sikeres, amikor Kuleshov gólja meghozta az egyenlítést.
A 60. perc lejártáig Hetényi és Arany is megőrizte a kapuját az újabb góltól, és így jöhetett a hosszabbítás. A DEAC-nak ez már a második volt, a nyitómeccsükön is túlórázniuk kellett, és akkor végül vereséget szenvedtek a MAC Újbudától.
Most viszont ők örülhettek a végén. A kétgólos Tóth Adriánt állították ki a játékvezetők, David Musial pedig időt kért, és a házigazdák kihasználták a lehetőséget. Hári Norbert volt eredményes. 4–3-ra nyert tehát a DEAC.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
A Sepsi OSK és az FK Csíkszereda stadionjában is először lehetett alkoholos sört vásárolni a hétvégén. Az új szabályozást örömmel fogadták a szurkolók, ugyanakkor a háromszéki arénában hosszú sorok és kifogyó készletek is nehezítették a kiszolgálást.
Súlyos közlekedési baleset történt szerdán reggel a 13A jelzésű országúton, Homoródfürdőn, ahol egy farakományt szállító teherautó és egy kisteherautó ütközött össze. Az érintett szakaszon teljes útzárat vezettek be.
Ukrajna előbb-utóbb elveszíti majd azokat a nyugati területeit, amelyek korábban Lengyelországhoz, Magyarországhoz és Romániához tartoztak – jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Vendégmunkásként kezdték Magyarországon, majd hazatérve építőipari vállalkozást indítottak. Néhány év múlva azonban mindent egy lapra tettek fel: a mezőgazdaságra. A szilágyszentkirályi Módi testvérek ma már közel ezer hektárnyi területen gazdálkodnak.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!