Tódor Loránd, a csíki női csapat edzője elmondta, hogy a március 1–4. között Bukarestben megrendezett ökölvívó kupaviadalon közel 220 sportoló vett részt.
Sánta Júlia (serdülő korosztály, 57 kg-os súlycsoport), Tatár Beáta (junior, 48 kg), Tódi Cynthia (junior, 57 kg) és Török Anna (ifjúsági, 52 kg) lépett ringbe.
Tódi nem jutott be a legjobb négy közé, Sánta és Tatár bronzérmet szerzett, Török pedig ezüstéremmel vigasztalódott.
Török Anna a VSK Csíkszeredai színeiben bokszolt, a másik három lány pedig a Bene Regaz SK-t képviselte.
Közel nyolcezren énekelték teli torokból az Ismerős Arcok Nélküled című dalát a Sepsi Duna Arénában a FCSB elleni mérkőzés előtt. Diószegi László klubelnök szerint ez a válasz azoknak, akik az utóbbi időben megkérdőjelezték a csapat identitását.
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Meghalt az a férfi a kórházban, akit néhány nappal korábban egy Argeș megyei településen elütött egy autó, miközben az országút szélén közlekedett kerékpárral. A levegőbe repült, miután hátulról, teljes sebességgel elgázolták.
Az európai államok közel kétharmada készül emelni a férfiak nyugdíjkorhatárát, háromnegyedük pedig a nőkét is a 2060-as évek végéig a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet Pensions at a Glance 2025 című jelentésén alapuló tanulmány szerint.
Kedden 16 órakor a tervek szerint megnyitják a forgalmat az A3-as észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti 12,24 kilométeres szakaszán.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!