Az új megállapodásuk az idei évre érvényes, de kilátásba helyezi az együttműködésük későbbi folytatását, a versenypályán túl is. A Mercedes arról is megegyezett Hamiltonnal, hogy továbbra is segíti és támogatja őt a motorsport befogadóbbá és sokszínűbbé tételéért folyó küzdelmében.
A brit pilóta 2013-ban csatlakozott a csapathoz, azóta hat világbajnoki címet nyert, és idén már a kilencedik szezonját kezdi meg a Mercedesszel. Hamilton 266 nagydíjat teljesített a Forma–1-ben, valamennyit Mercedes-motoros autóval.
2007-től 2012-ig a McLaren versenyzője volt, amellyel 2008-ban megszerezte első világbajnoki címét, majd 2013-ban kezdte meg pályafutását a gyári Mercedesesnél, ahol eddig 74 futamgyőzelmet, további hat világbajnoki címet nyert, valamint számos sportági rekordot döntött meg.
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!