A görögországi Ioánnina adott helyet a hét ország ökölvívóit felvonultató versenynek, ahol Romániát az Erdélyi Godako Ökölvívó Klub képviselte, kiegészülve egy jászvásári sportolóval.
A Huszár Árpád vezetőedző által irányított csapat tagjai tíz mérkőzésen léptek szorítóba. Csiki Róbert, Benedek Péter és Majlát András egytől-egyig győzelemmel zárták összecsapásaikat, a legtöbbet idő előtt eldöntve. Toader Andrei Sebastian pedig egy győzelemmel és egy vereséggel zárt.
„Váratlanul ért a felkérés a romániai szövetség részéről, hogy mi képviseljük az országot ezen a rangos versenyen. Igazából ebben az évben még nem terveztünk kilépni a nemzetközi színtérre, nem volt ilyen tapasztalatunk és így nem tudhattuk, mire leszünk képesek ezen a szinten. Most már elmondhatjuk:
– összegzett Huszár Árpád, az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub és a romániai küldöttség vezetőedzője.
Huszár Árpád munkáját Huszár Dávid és Máthé István edzők segítették.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!