Az EGÖSK az U17-es, illetve az U19-es korosztályban Bakos Brigitta (U17, 46 kg), Tallósi Vanessza (U17, 60 kg), Kabucz Sebestyén (U17, 57 kg), Fazakas István (U17, 63 kg), Csillag Szabolcs (U19, 50 kg), Benedek Péter (U19, 60 kg), Buzás Róbert (U19, 65 kg) és Mailát András (U19, 65 kg) személyében összesen nyolc sportolót indított.
A legjobb eredményt Mailát András (U19, 65 kg) érte el, aki két döntő fölénnyel megnyert mérkőzés után jutott be az elődöntőbe, ahol vitatható bírói döntéssel leléptették, így bronzéremmel zárt.
A versenyen Olaszország, Ukrajna, Franciaország, Dánia, Svédország, Finnország, Norvégia, Csehország, Lengyelország és Szlovákia legjobbjai nézte, szembe a magyar sportolókkal.
Az első félidőben nem sok minden történt, a második felvonásban sem volt lüktető az iram az FK Csíkszereda és az FCSB összecsapásán. Megrázta magát a bajnokcsapat, takarékos fociját a székelyföldiek megbüntették.
A válogatott szünet után sem torpant meg a Sepsi OSK: az Újszentesi SK otthonában góllal debütált Nacho Heras a labdarúgó 2. Liga 6. fordulójában, a háromszékiek pedig fontos győzelemmel folytatták jó sorozatukat.
Egy ember meghalt és négyen megsérültek szombaton egy Craiován történt tömegverekedésben – tájékoztatott a Dolj megyei rendőrség.
Erdélyből Moldván át Dobrudzsába utazva páratlan élmény ellátogatni a világ legnemzetközibb folyója, a Duna romániai deltájába, amely a világörökség részeként eleve egyedi látványosság. A nyaralás élvezetét csak fokozza, ha a tengerpartra látogatunk.
Nem a román hadsereg vagy a NATO erői lőtték le a román légtérbe szombaton behatoló orosz drónt – közölte Ionuț Moșteanu védelmi miniszter.
Nem Daniel David veri most szét a tanügyet, hanem a terminátor üzemmódba kapcsolt Ilie Bolojan.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!