13.30 Országúti kerékpát, katalán körverseny, 1. szakasz (Europsort2)
13.30 Sznúker, World Open, Kína (Tv: Europsort1)
17.10 Sípszó után: A meghívott Sántics Béla. A pécsi mesteredzővel és egyetemi előadó tanárral, Széchy Tamás néhai sikerkovács úszóedző szellemi hagyatékának kezelőjével, alkalmazójával és továbbfejlesztőjével Szucher Ervin beszélget (Marosvásárhelyi TVR, ismétlésben kedden reggel 8.10-től)
17.30 Labdarúgás, Szuperliga, rájátszás, alsóház: Aradi UTA–Voluntari (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
18.30 Teremlabdarúgás, 1. Liga, rájátszás, felsőház: Galaci United–Temesvári CFR (Digi Sport 3)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga, rájátszás, alsóház: Petrolul–FC U Craiova (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.30 Labdarúgás, La Liga 2: Andorra–Amorebieta (Digi Sport 2, Orange Sport 3)
Furcsa helyzet állt elő a két székelyföldi jégkorongcsapat kedd esti párharcát megelőzően: a Csíkszeredai Sportklub törzsszurkolói jóval kevesebb belépőhöz jutottak, sokan lemaradnak a Gyergyói Hoki Klub elleni rangadóról.
Niczuly Roland jövője továbbra is élénken foglalkoztatja a román sportsajtót, az utóbbi időben több, egymásnak ellentmondó sajtóértesülés is napvilágot látott a Sepsi OSK hálóőrének kapcsán. Egyelőre még semmi sincs eldőlve.
Csíkszeredában sem csak az inflációs rátával nő jövőre a helyi adók mértéke, hanem emelt adókulcsot vezetnek be az ingatlan- és gépjárműadó kiszámításánál, sőt még adókedvezményeket is eltörölnek.
Orbán Viktor magyar miniszterelnök napjai meg vannak számlálva – így vélekedik Ludovic Orban egykori román kormányfő.
Robbanás történt egy bárban szilveszter éjszaka a Wallis kantonbeli Crans-Montanában, a híres síparadicsomban, többen meghaltak – közölte a svájci rendőrség.
Négyszáz darab csempésztojással bukott le egy román kamionos Olaszországban. Fejbe vertek egy férfit Bánffyhunyadon, mert nem tudta a karácsonyi ének szövegét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!