Az 52 éves vállalkozó a négyből végül egyedüli jelölt maradt azt követően, hogy Dávid Ilona és Barta Csaba a helyszínen jelezte, nem kíván elnök lenni, Csobánczy Gábor pedig el sem ment az eseményre.
A pénteki elnökválasztás azért vált esedékessé, mert a tagság július 30-án visszahívta Miklós Editet. A csíkszeredai születésű, volt kiváló sportoló viharos körülmények között, hosszas jogi procedúra után váltotta le 2018-ban hivatalosan is elődjét, Bajai Andrást, Fürstner József viszont mindenképp elkerülné az ellenségeskedést, sőt szeretne egyeztetni Miklós Edittel a jövőről.
„Amikor találkoztam Edittel, elmondtam neki, szeretném, ha tudná, hogy igazi sportikonnak tartom, és sosem fogom elfelejteni azokat a pillanatokat, amikor könny szökött a szemembe az olimpiai hetedik helyezése láttán.
Megválasztásom után az első dolgom volt odamenni Edithez és megkérdezni tőle, lenne-e rá lehetőség, hogy a következő néhány napban megbeszéljük, miként látja a jelenlegi helyzetet” – mondta el a fogorvosi diplomával is rendelkező Fürstner.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
A pálya egészét hó borítja, a látási viszonyok sem a legjobbak a szombat déli összecsapáson a labdarúgó 2. Ligában.
Nem állt meg rendőrök jelzésére, előbb autóval, majd gyalogosan próbált menekülni egy fiatal Csíkszeredában vasárnapra virradóra. Mint kiderült, ittasan, felfüggesztett jogosítvánnyal vezetett egy lejárt forgalmi engedélyű autót.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel. Háromrészes interjú Aulich Lajos aradi vértanú testvérének ükunokájával.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!