A világranglista 87. helyezettje a szombati fináléban a svájci Leandro Riedivel (157.) csapott össze pályafutása során először, és másfél óra alatt 7:5 6:4-re nyert. Riválisa előzőleg sorozatban 16 meccsen győzött.
A februárban a franciák ellen, Tatabányán sorra kerülő Davis Kupa-selejtezőn érdekelt magyar válogatott vezére 2018-ban a döntőig menetelt az ausztrál fővárosban, de akkor kikapott az olasz Andreas Seppitől.
Fucsovics egy ATP-diadala mellett a hatodik trófeáját gyűjtötte be a második vonalnak számító Challenger Touron, és hétfőn várhatóan a 72. helyre jön fel a világranglistán.
Az FK Csíkszereda megállapodott a Győri ETO-val Bödő Efraim Zoltán szerződtetéséről, így a saját nevelésű fiatal középpályás a magyar bajnoki címvédőnél folytatja – az átigazolást Szondy Zoltán klubelnök megerősítette a Székely Sportnak.
Betalálnia sem sikerült Örményországban az Universitatea Craiovának, amely a hajrában kapott góllal búcsúzott az Európa Ligától. A Ferencváros magabiztosan verte török ellenfelét, a sikerből Marius Corbu góllal vette ki a részét.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Rengeteg erdélyi magyar dolgozott életében Magyarországon vagy más európai államban, sokan most is a „messzi idegenben”, külföldi munka során keresik meg kenyerüket. A nyugdíj előtt ezért fontos kérdés: elvesznek-e a külföldön szerzett évek.
Saját kérésére visszahívták állomáshelyéről Balla Tullia Imolát, Románia montreáli főkonzulját, aki két és fél éve látta el a diplomáciai kirendeltség irányítását. A korábban számos kormányzati pozíciót betöltő diplomatát több mindennel megvádolták.
Románia legfontosabb ügye: a péksütemények. Egy lepényállam vajaskifli-gyarmatának franciás hadicsele durrant el...
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!