15.30 Országúti kerékpár, La Vuelta a Espana, 17. szakasz (Eurosport 1)
17.00 Férfi kosárlabda, Európa-bajnokság: Finnország–Georgia (M4 Sport)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Bukaresti CSM–Dunărea Brăila (Pro Arena)
19.15 Női kézilabda, NB I.: Mosonmagyaróvár–Győri ETO (M4 Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Bukaresti Dinamo–Sporting (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Férfi kosárlabda, Európa-bajnokság: Németország–Szlovénia (M4 Sport)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Sao Paulo (Digi Sport 4)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Magdeburg–PSG (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
23.00 Tenisz, WTA-torna, Guadalajara (Digi Sport 2)
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság klubjainak majdnem fele tartozik a jelenlegi vagy korábbi játékosainak. Az anyagi gondok mentális terhet rónak a futballistákra, ezzel is magyarázható egyes csapatok gyenge teljesítménye.
61 év, 6 hónap és 4 naposan lépett pályára egy hivatalos focimeccsen, a Román Kupa idei kiírásában. Ezzel bekerült a Rekordok Könyvébe. Dicsőség vagy csak amolyan kocsmaasztal melletti hencegésre való sztori ez?
Késsel sebesítettek meg egy fiatal férfit egy csíkszeredai vendéglátóegységben a közelmúltban, a támadót rövid időn belül azonosította a rendőrség.
Az orosz hadsereg szombat reggel ballisztikus rakétával csapást mért a dél-ukrajnai Mikolajiv megyeszékhelyre; eddig egy halottról és legkevesebb 15 sebesültről lehet tudni – közölte Vitalij Kim, a régió kormányzója a Telegramon.
Október 31-én lezárul az Intesa Sanpaolo Bank Románia és a First Bank fúziója – közölte az olasz pénzintézet.
Az orosz cégnek egy kőolaj-finomítója és 320 benzinkútja van Romániában. A szabályozó hatóság szerint csökken a villanyáram ára. Az RMDSZ felvetette a parlament létszámának 10 százalékos csökkentését.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!