13.00 Kerékpározás, spanyol körverseny, La Vuelta (Eurosport 1)
14.00 Kerékpározás, benelux körverseny (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Kazahsztán–Ukrajna (Digi Sport 1)
18.00 Női röplabda, Európa-bajnokság: Olaszország–Oroszország (Telekom Sport 1)
19.00 Tenisz, amerikai nyílt bajnokság, US Open (Eurosport 1, Eurosport 2)
21.00 Női röplabda, Európa-bajnokság: Szerbia–Franciaország (Telekom Sport 3)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Franciaország–Bosznia (Digi Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Oroszország–Horvátország (Digi Sport 2, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Norvégia–Hollandia (Digi Sport 3, Look Sport 2)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Portugália–Írország (Digi Sport 4, Look Sport 3)
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!