12.00 Tenisz, WTA-torna, Berlin, Németország (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Halle, Németország (Eurosport 2)
13.30 Tenisz, WTA-torna, Birmingham, Egyesült Királyság (Digi Sport 4)
16.00 Tenisz, ATP-torna, London, Egyesült Királyság (Eurosport 2)
16.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Ukrajna–Észak-Mecedónia (Pro TV, M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Dánia–Belgium (Pro TV, M4 Sport)
20.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Nagyvárad–Kolozsvár (Digi Sport 4, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Hollandia–Ausztria (Pro TV, M4 Sport)
A Román Jégkorong-szövetség összesítése szerint 59 csapat jelezte részvételi szándékát a következő idényre. A férfi felnőtt mezőnyben nyolc gárda indul, nem lesz ott a Bukaresti Red Hawks.
Új érkezőről számolt be hétfő délután a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely gőzerővel készül a Szuperliga következő idényére. A háromszéki együttes megszerezte Gustavo Cascardo játékjogát, a brazil védő a bolgár élvonal ezüstérmesétől érkezik.
A Mentsétek meg Romániát Szövetség (USR) volt elnöke, Elena Lasconi szombaton felszólította Nicușor Dan államfőt, hogy vállalja a felelősséget a döntéseiért, és ismerje el a romániaiak előtt, hogy hibázott.
A képességfelmérő vizsga első napját technikai hibák árnyékolták be: a dolgozatfeltöltő platform többször összeomlott, tanárok ezrei rekedtek órákra az iskolákban. A szakszervezetek szerint a minisztérium alkalmatlansága okozta a káoszt.
Még a nyáron átadhatják az észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti, 12 kilométeres szakaszát Szilágy megyében – közölte a közlekedési tárca illetékese.
Az 1989 előtti etnikai egyenlőség matematikája alapján tizenegy magyar diák nem tett ki hét embert. Utolsó előtti felvonásához érkezett az MCC-történészkerekasztal.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!