11.00 Tenisz, WTA-torna, Jászvásár (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel (Prima Sport 3)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 3)
16.00 Olimpia, labdarúgás: Argentína–Marokkó (Eurosport2, TVR Sport)
16.30 Olimpia, hetes rögbi: Ausztrália–Szamoa (Eurosport2)
18.00 Olimpia, labdarúgás: Egyiptom–Dominikai Köztársaság (Eurosport2, M4 Sport)
18.30 Olimpia, hetes rögbi: Írország–Dél-Afrika (Eurosport2)
20.00 Olimpia, labdarúgás: Irak–Ukrajna (Eurosport1)
20.00 Olimpia, labdarúgás: Japán–Paraguay (M4 Sport)
22.00 Olimpia, labdarúgás: Franciaország–Egyesült Államok (Eurosport1, TVR Sport, M4 Sport)
22.00 Tenisz, ATP-torna, Umag (Prima Sport 3)
Több mint két hónapja nincs csapata Valentin Suciunak, aki a meghiúsult szatmárnémeti lehetőségről és a jövőbeli terveiről beszélt. A sepsiszentgyörgyi szakember szerint egyre nehezebb új együttest találni, de készen áll arra, hogy ismét kispadra üljön.
Hatályba lépett az a jogszabály, amely biztosítja, hogy a román kézilabda-válogatott mérkőzéseit ingyenesen közvetítsék a televíziók. Az erről szóló törvényt Nicușor Dan államfő írta alá, miután azt korábban a parlament is elfogadta.
Harmincezer lejt tartalmazó elvesztett övtáskát talált meg, majd tartott meg jogtalanul egy 37 éves férfi Sepsiszentgyörgyön. A rendőrök a pénz jelentős részét visszaszerezték, az ügyben lopás miatt folyik nyomozás.
Teljes zűrzavar közepette szállították el a Bihar megyében felszámolt illegális szociális létesítmények lakóit, közülük sok magyar rászoruló Olténiába került.
Nagyszabású razziát tartottak a nyomozók pénteken Arad, Bihar, Fehér, Kolozs és Szeben megyében az idei érettségi vizsgákkal kapcsolatos csalás gyanúja miatt. A főügyészség szerint kiszivárogtatták a vizsgatételeket.
Nem mindegy, hogy milyen kézben marad a hátrahagyott református örökség – Makkai Péter református lelkész, korábbi szociális államtitkár előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!