10.30 Úszás, U23-as Európa-bajnokság, Somorja (TVR Sport)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Eastbourne (Digi Sport 2)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Homburg (Digi Sport 2)
14.15 Motorversenyzés, Holland Nagydíj, szabadedzés (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
14.30 Formula–1, Osztrák Nagydíj, első szabadedzés (M4 Sport)
17.00 Tenisz, ATP-torna, Eastbourne (Digi Sport 2)
17.30 Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Pireusz, elődöntő: Franciaország–Spanyolország (Duna World)
18.00 Formula–1, Osztrák Nagydíj, második szabadedzés (M4 Sport)
19.00 Úszás, U23-as Európa-bajnokság, Somorja (TVR Sport)
19.00 Tenisz, ATP-torna, Mallorca (Digi Sport 4)
19.20 Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Madrid (M4 Sport)
20.25 Sportmászás, női világkupa, boulder, döntő (Eurosport1)
21.00 Vízilabda, BENU Kupa: Magyarország–Spanyolország (Duna World)
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság klubjainak majdnem fele tartozik a jelenlegi vagy korábbi játékosainak. Az anyagi gondok mentális terhet rónak a futballistákra, ezzel is magyarázható egyes csapatok gyenge teljesítménye.
61 év, 6 hónap és 4 naposan lépett pályára egy hivatalos focimeccsen, a Román Kupa idei kiírásában. Ezzel bekerült a Rekordok Könyvébe. Dicsőség vagy csak amolyan kocsmaasztal melletti hencegésre való sztori ez?
Késsel sebesítettek meg egy fiatal férfit egy csíkszeredai vendéglátóegységben a közelmúltban, a támadót rövid időn belül azonosította a rendőrség.
Az orosz hadsereg szombat reggel ballisztikus rakétával csapást mért a dél-ukrajnai Mikolajiv megyeszékhelyre; eddig egy halottról és legkevesebb 15 sebesültről lehet tudni – közölte Vitalij Kim, a régió kormányzója a Telegramon.
Október 31-én lezárul az Intesa Sanpaolo Bank Románia és a First Bank fúziója – közölte az olasz pénzintézet.
Az orosz cégnek egy kőolaj-finomítója és 320 benzinkútja van Romániában. A szabályozó hatóság szerint csökken a villanyáram ára. Az RMDSZ felvetette a parlament létszámának 10 százalékos csökkentését.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!