12.00 Tenisz, ATP-torna, Párizs (Prima Sport 3)
15.45 Labdarúgás, Román Kupa: Gyulafehérvári CSM Unirea–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.30 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Galaci United–Futsal Klub Székelyudvarhely (Digi Sport 3)
18.00 Röplabda, férfi bajnokság: Dinamo–Galac (TVR Sport)
18.00 Labdarúgás, Román Kupa: FK Csíkszereda–Galaci Oțelul (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.00 Kosárlabda, férfi Eurokupa: Kolozsvári U-BT–Venezia (Prima Sport 3)
19.00 Kosárlabda, női Euroliga: DVTK HunTherm–Basket Landes (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Empoli–Inter (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
19.45 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája: Pick Szeged–Kielce (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
20.00 Tenisz, ATP-torna, Párizs (Digi Sport 3, Prima Sport 5)
21.00 Labdarúgás, Román Kupa: Dinamo–FCSB (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Magyar Kupa: Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, angol Ligakupa: Brighton–Liverpool (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Juventus–Parma (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Atalanta–Monza (Prima Sport 3)
22.15 Labdarúgás, angol Ligakupa: Tottenham–Manchester City (Digi Sport 2)
Lezárult a divízió I/B jelű jégkorong-világbajnokság Románia számára. Az utolsó meccsen Császár remekelt, 4–1-re nyertek a mieink Dél-Korea ellen, így éremmel térhetnek haza.
Matematikailag is bebiztosította feljutását a labdarúgó Szuperligába a Vajdahunyadi Corvinul, miután a 2. Liga felsőházi rájátszásának 8. fordulójában 2–0-ra legyőzte az FC Voluntari együttesét.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Vasárnap délután elfoglalta a magyarfenesi gólyafészket a hajlék tavalyi lakója. A Sáromberkén gyűrűzött 2031-esnek azonban pünkösdire sikerült a királysága, hazaérkezett a fészek idei ura és a tojóval együtt kemény harcok árán visszafoglalták a fészket.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!