Az országos bajnokság döntő tornáját múlt hétvégén Kolozsváron rendezték, ahol a marosvásárhelyiek mellett a Conpet Petrolul Ploiești és a Bukaresti Rapid vett részt.
Az Elektromaros Romgaz a szombati és a vasárnapi versenynapon is felülmúlta ellenfeleit, a nagyrészt fiatal játékosok által szerzett előnyt a tapasztaltabbak megőrizték, így sikerült megszerezni a bajnoki címet.
A marosvásárhelyi tekézők egyéni eredményei az első versenynapon: Szabó Júlia Emese 550 ledöntött fa, Jánosi Halmágyi Kriszta 536, Duka Tilda 590, Seres Bernadett 588, Maria Ciobanu 568, Fekete Réka 578; a második versenynapon: Seres Bernadett 573, Maria Ciobanu 612, Duka Tilda, Budoi Noemi 616, Monica Dan 516, Fekete Réka 609, cserék Roxana Bordianu, Szabó Júlia Emese, Jánosi Halmágyi Kriszta.
Sikerének köszönhetően Orosz István és Seres József edzők együttese bebiztosította részvételét az október elején a horvátországi Otocsán városában rendezendő világkupán.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!