14.00 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
16.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Wimbledon, női döntő (Eurosport 2)
17.00 Úszás, ifjúsági Európa-bajnokság, Otopeni (TVR 1)
17.30 Autóversenyzés, Forma–1, Ausztria, időmérő (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
20.15 Kerékpározás, BMX Európa-bajnokság, Dessel, Belgium (Eurosport 1)
20.30 Labdarúgás, Szuperkupa: Kolozsvári CFR–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Sportmászás, világkupa, Chamonix, Franciaország (Eurosport 1)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Nicholasville, Egyesült Államok (Eurosport 2)
Negyedórával a lefújás előtt kettővel vezetett a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában a labdarúgó 2. Liga szombati meccsén. Egy kiállítás átírta a hajrában a forgatókönyvet, pontokat hullajtott a háromszéki együttes.
Az első félidőben büntetőt rontott, de ez mégis belefért, a szünet utáni jobb teljesítményével ugyanis az FK Csíkszereda a csereként beállt Eppel Márton góljával legyőzte a Konstancai Farult.
A villanyszámla-támogatás eddigi kedvezményezettjei a továbbiakban is automatikusan megkapják a segélyt, nem kell ezt ismét kérelmezniük a program meghosszabbítása miatt – hívta fel a figyelmet az Országos Szociális Felügyeleti és Kifizetési Ügynökség.
Etikai vétséget követett el és valótlanságot állított Parászka Boróka marosvásárhelyi újságíró a Magyar Újságírók Romániai Egyesülete (MÚRE) szerint azáltal, hogy egy munkahelyi konfliktust „metoo” bántalmazásként terjesztett a közösségi médiában.
Állami banditizmusnak nevezte a magyar miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában, hogy Ukrajna elzárta a Barátság kőolajvezetéket.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!