11.00 Autósport, Formula–2, főfutam, Hungaroring (M4 Sport)
12.30 Tenisz, ATP-torna, Gstaad (Digi Sport 1)
12.55 Autósport, Porsche-szuperkupa, futam, Hungaroring (Eurosport1)
14.00 Motorkerékpár, Motokrossz-vb, MX2, 1. futam, Csehország (Eurosport2)
15.00 Tenisz, ATP-torna, Bastad (Digi Sport 1)
15.15 Kerékpár, Tour de France országúti körverseny, 21. (utolsó) szakasz, Monaco–Nizza, 33.7 km, egyéni időfutam (Eurosport1)
16.00 Autósport, Formula-1, Magyar Nagydíj, futam (M4 Sport)
19.00 Autósport, Formula–E, világbajnokság, 2. futam, London (Eurosport2)
19.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári U–FC Hermannstadt (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Szuperliga: Bukaresti Dinamo–Petrolul Ploiești (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Csodálatosra sikerült a mindössze 19 éves Alin Techereș élete első gólja a felnőttek között: a Sepsi OSK balhátvédje szenzációs rabonával talált be a Bukaresti Steaua otthonában a labdarúgó 2. Liga 8. fordulójában.
Mindhárom pontot begyűjtötte a Bukaresti Steaua otthonában a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának nyolcadik fordulójában, ezzel hatalmas lépést tett az élvonalba való feljutás felé.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Nem történt meglepetés az Ilie Bolojan vezette, a PSD kilépése óta kisebbségben kormányzó kabinet ellen benyújtott bizalmatlansági indítvány keddi szavazásán: a parlament két háza 281 támogató szavazattal megszavazta a kormánybuktató indítványt.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!