11.00 Tenisz, ATP-torna, Adelaide (Eurosport 1)
14.45 Sznúker, London Masters (Eurosport 1)
17.10 Sípszó, Szucher Ervin műsorvezető Gyarmati Ferenccel beszélget Maros megye legeredményesebb sportágáról, a birkózásról (Marosvásárhelyi TVR)
18.30 Kosárlabda, férfi bajnokság: FC Argeș Pitești–Nagyszebeni CSU (Digi Sport 4)
19.00 Labdarúgás, török bajnokság: Alanyaspor–Trabzonspor (Prima Sport 2)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Verona–Cremonese (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Sznúker, London Masters (Eurosport 1)
20.30 Év Sportolója Gála (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Bologna–Atalanta (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, FA Kupa: Oxford–Arsenal (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Bilbao–Osasuna (Digi Sport 2, Orange Sport 1, Prima Sport 1)

Újabb jelentős átalakuláson ment keresztül a Székelyudvarhelyi FC kerete. László Zsolt csapatmenedzser szerint ugyan sok volt a bizonytalanság, de sikerült elindítani az új szezont, a cél továbbra is egy stabil, versenyképes együttes kialakítása.
Magabiztos FK Csíkszereda-sikerrel indult a IX. Székelyföld Ifjúsági Nemzetközi Labdarúgó Torna, a házigazda már az első félidőben eldöntötte a TSC Topolya elleni mérkőzést. A Puskás Akadémia 2–1-re múlta felül a Dunaszerdahelyi DAC együttesét.
Súlyos közlekedési baleset történt szerdán reggel a 13A jelzésű országúton, Homoródfürdőn, ahol egy farakományt szállító teherautó és egy kisteherautó ütközött össze. Az érintett szakaszon teljes útzárat vezettek be.
Vendégmunkásként kezdték Magyarországon, majd hazatérve építőipari vállalkozást indítottak. Néhány év múlva azonban mindent egy lapra tettek fel: a mezőgazdaságra. A szilágyszentkirályi Módi testvérek ma már közel ezer hektárnyi területen gazdálkodnak.
Januártól megszűnik az aradi székhelyű Nyugati Jelen című regionális hetilap Böszörményi Zoltán, az újság tulajdonosa szerint. A kiadó a múlt héten pénteken Tusványoson jelentette be, hogy nem tudja tovább fenntartani az öt megyében terjesztett lapot.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!