Elmarad a szombatra, az új győri csarnokba kiírt Fehérvári Titánok–Opten Vasas HC mérkőzés a jégkorong Erste Ligában, mert a hazai csapat keretében és a stábtagok között koronavírussal fertőzöttek vannak.
A fővárosi csapat keddi közleményében jelezte, hogy a találkozót egy későbbi időpontban játsszák majd le. A pozitív tesztek miatt a fehérváriak hétfőre tervezett debreceni mérkőzését sem tudták megrendezni.
Az Erste Liga így vasárnap a MAC HKB Újbuda–DEAC meccsel folytatódik.
A 2020–2021-es idény szombaton rajtolt, az idénynyitón a MAC HKB 6–3-ra legyőzte a vendég Vasast.
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
Váratlan jelenet zavarta meg a Szebeni Kerékpáros Körverseny harmadik szakaszát: egy medvebocs szaladt át az úton közvetlenül a mezőny élén haladó versenyzők előtt.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!