A három csíkszeredai klub, az ISK, a Sportklub és a Koka'S képviselői az U12-es egyéni bajnokságon egy első-, két második- és három harmadik helyezést értek el, az U15-ösök földharc-viadalán pedig egy arany- és egy ezüstérem a mérlegük.
Az elért eredmények:
U12-es egyéni bajnokság: 1. hely – Erőss Dániel (50 kg-os súlycsoport, ISK); 2. hely – Mihályfalvi Mátyás Kerecsen (26 kg, Sportklub) és Keresztes Ádám (34 kg, Sportklub); 3. hely – Tamás Zsolt (46 kg, ISK), Barabás Ádám (+60 kg, ISK) és Márton Benigna (+57 kg, ISK); 5. hely – Szabó Karina (28kg, ISK) és Fekete–Bartos László (34 kg, ISK).
A Csíkszeredai ISK cselgáncsozóit Szőcs László és Silló István Szilárd, a Sportklub fiatal sportolóit pedig Sinka Szabolcs készítette fel.
U15-ös földharc-bajnokság: 1. hely – Balogh Péter (66 kg-os súlycsoport, ISK); 2. hely – Farkas Dávid (55 kg, Koka'S); 5. hely – András Lola (52 kg Koka'S).
Balogh edzője Dániel Albert, Farkas és András edzője pedig Sinka Szabolcs és Bardócz Richárd.
Rövid szünet után újraindul a labdarúgó 2. Liga küzdelemsorozata, ám a székelyföldi szurkolók többsége ezúttal hiába kapcsolja be a televíziót: a Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA találkozói egyaránt kimaradnak a műsorból.
Közzétették az első forduló programját a labdarúgó Román Kupa csoportkörében. Az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK székely rangadójával kezdődnek el a főtáblás küzdelmek, a pontos időpontot is megismertük.
Az adóhatóság nevében küldött újabb hamis e-mailekre figyelmeztetett hétfői közleményében az Országos Adóhatóság (ANAF).
Jelentős változások történtek a legolcsóbb áramot kínáló romániai energiaszolgáltatók toplistáján az államilag fenntartott árkorlátozás kivezetése, az árliberalizáció július elsejei bevezetése óta eltelt bő három hónapban.
Jó iramban haladnak a kivitelezők azon autópálya-szakaszokon, amelyeken sokszor több éves huzavona után végre megkezdődhetett a munka.
Nem értem, miért kell a Nobel-díjból román–magyar kérdést csinálni. Az elegancia hiányát sem igazán értem, mármint a „vesztes” részéről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!