Eseménydús hónap áll Szabó Norbert mögött, ugyanis a tapasztalt versenyző október első felében országos bajnoki címeket zsebelt be, majd ezt követően Budapesten is szenzációsan teljesített és sprintben a legjobbnak bizonyult.
Ezúttal Plovdiv városában is kiválóan szerepelt, keirinben és csapatversenyben is dobogós helyezést ért el. Az egyéni sprintverseny negyeddöntőjében vétett egy taktikai hibát, aminek következtében az éremszerzés nem sikerült, de később a csapatversenyben a harmadik pozícióban zárt a csíkszeredai Novák Edmonddal és a ploiești-i Alin Toaderrel karöltve.
Egy nappal később keirinben mindenkit maga mögé utasított, a legjobbnak bizonyult, így aranyéremmel bővítette eddigi kollekcióját. Szabó Norbert idén már nem állt rajthoz, rövid pihenő következik számára, ezt követően kezdődik a felkészülés az újabb idényre.
Lezárult a divízió I/B jelű jégkorong-világbajnokság Románia számára. Az utolsó meccsen Császár remekelt, 4–1-re nyertek a mieink Dél-Korea ellen, így éremmel térhetnek haza.
Matematikailag is bebiztosította feljutását a labdarúgó Szuperligába a Vajdahunyadi Corvinul, miután a 2. Liga felsőházi rájátszásának 8. fordulójában 2–0-ra legyőzte az FC Voluntari együttesét.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Vasárnap délután elfoglalta a magyarfenesi gólyafészket a hajlék tavalyi lakója. A Sáromberkén gyűrűzött 2031-esnek azonban pünkösdire sikerült a királysága, hazaérkezett a fészek idei ura és a tojóval együtt kemény harcok árán visszafoglalták a fészket.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!