12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros, Párizs, Franciaország (Eurosport 1)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, Németország (Look Sport +)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Nottingham, Egyesült Királyság (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
14.00 Kerékpározás, Pro-sorozat, szlovén körverseny (Eurosport 2)
16.15 Kerékpározás, Pro-sorozat, belga körverseny (Eurosport 2)
20.05 Női labdarúgás, felkészülés: Magyarország–Szerbia (M4 Sport)
22.00 Golf, PGA-körverseny, Gillisonville, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
Népes közönség előtt és kiváló hangulatban rendezték meg a labdarúgó 3. Ligába jutásért zajló osztályozó első mérkőzését Csíkszentsimonban. A vendég Kovásznai Kárpátok 2–1-re nyert, így előnyből várhatja a jövő heti hazai visszavágót.
Új érkezőről számolt be hétfő délután a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely gőzerővel készül a Szuperliga következő idényére. A háromszéki együttes megszerezte Gustavo Cascardo játékjogát, a brazil védő a bolgár élvonal ezüstérmesétől érkezik.
Meghódították a Pamír-fennsík legendás útjait, több mint 4600 méteres magasságba kapaszkodtak fel, jurtában is megszálltak, és már Kína felé készülnek a Mongóliába tartó erdélyi kalandorok, akik egy hónap alatt közel tízezer kilométert tettek meg.
A képességfelmérő vizsga első napját technikai hibák árnyékolták be: a dolgozatfeltöltő platform többször összeomlott, tanárok ezrei rekedtek órákra az iskolákban. A szakszervezetek szerint a minisztérium alkalmatlansága okozta a káoszt.
Még a nyáron átadhatják az észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti, 12 kilométeres szakaszát Szilágy megyében – közölte a közlekedési tárca illetékese.
Az 1989 előtti etnikai egyenlőség matematikája alapján tizenegy magyar diák nem tett ki hét embert. Utolsó előtti felvonásához érkezett az MCC-történészkerekasztal.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!