14.45 Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York (Eurosport 1)
15.00 Tenisz, ATP-világbajnokság, Torinó (Eurosport 2)
15.00 Rögbi, világbajnoki selejtező: Hongkong–Kenya (Digi Sport 4)
16.00 Női kézilabda, Európa-bajnokság, 5. helyért: Svédország–Hollandia (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
17.30 Rögbi, világbajnoki selejtező: Egyesült Államok–Portugália (Digi Sport 4)
18.00 Férfi kosárlabda, MozzartBet Liga: Temesvár–Dinamo (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
18.45 Női kézilabda, Európa-bajnokság, elődöntő: Dánia–Montenegró (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.00 Férfi kosárlabda, MozzartBet Liga: Voluntari–Steaua (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.30 Női kézilabda, Európa-bajnokság, elődöntő: Norvégia–Franciaország (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Váratlan fordulat következett be Anderson Ceará átigazolása ügyében, az utolsó pillanatban meghiúsult ez, így az FK Csíkszereda brazilja mégsem szerződik az FCSB-hez. Szondy Zoltán klubelnök a Székely Sportnak nyilatkozott a kialakult helyzetről.
A Hargita megyei bajnok Csíkszentsimoni KSK szombaton hazai pályán kezdi meg a 3. Ligába jutásért vívott párharcot a Kovásznai Kárpátok ellen. A történelem és a statisztika egyaránt izgalmas csatát ígér.
Kijöttek a friss, az idei áprilisi hónapra vonatkozó átlagfizetési adatok mind Magyarországon, mind pedig Romániában. Hasonlítsuk össze!
A magyar nyelv használata és a kétnyelvű feliratok ellen ágált egy videóban Lucian Mușat, a szélsőjobboldali Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) Szilágy megyei parlamenti képviselője, a megyei pártszervezet elnöke.
Szerteágazó tünetegyüttes vezetett a Fidesz vereségéhez Németh Zsolt országgyűlési képviselő szerint, aki úgy véli, a választási eredmény nem tekinthető katasztrofálisnak, alapot jelent ahhoz, hogy a párt újjáépítse magát.
Több mint félmilliárd lej eltitkolt vagyonra derített fényt az ANAF legújabb ellenőrzése. Népszavazással váltottak le egy Maros megyei polgármestert.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!