13.00 Tenisz, Roland Garros, vegyes páros, döntő: Krawczyk, Skupski (amerikai, brit, 4.)–Siegemund, Roger-Vasselin (német, francia, 2.) (Eurosport1)
13.45 Országúti kerékpár, Critérium du Dauphiné, férfiak, 5. szakasz (Eurosport2)
16.00 Tenisz, Roland Garros, női egyes, elődöntő: Swiatek (lengyel, 1.)–Gauff (amerikai, 3.) (Eurosport1)
17.30 Tenisz, Roland Garros, női egyes, elődöntő: Paolini (olasz, 12.)–Andrejeva (orosz) (Eurosport1)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Gibraltár–Wales (Digi Sport
2, Prima Sport 1)
21.00 Minifoci, Európa-bajnokság, negyeddöntő: Románia–Bosznia és Hercegovina (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
21.00 Golf, PGA Tour, The Memorial Tournament, Dublin, Ohio, 1. szakasz (Eurosport2)
21.30 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Hollandia–Kanada (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
Minden korábbit felülmúló bírság és halmozódó szankciók után sajtótájékoztatón értékelte a helyzetet Szondy Zoltán: az FK Csíkszereda elnöke kettős mércéről, elhúzódó jogi küzdelemről és a szimbólumok betiltását elutasító álláspontról beszélt.
A Gyergyói Hoki Klub vezetősége néhány nappal ezelőtt menesztette Markus Juurikkala vezetőedzőt, aki a tavaly mindent megnyert, amit lehetett a piros-fehérekkel. A távozó szakember büszke arra, ahogy a csapat reagált a menesztése hírére.
Megsérült egy fiatal lány, miután a gyalogátkelőn elgázolták vasárnap este Csíkszeredában, a Brassói úton.
A kormánykoalíció vezetői hétfőn úgy döntöttek, hogy módosításokat hajtanak végre a helyi adók és illetékek rendszerében. Az adók csökkenhetnek a fogyatékkal élő személyek, valamint a régi lakóingatlanok tulajdonosai esetében.
A koalíció vezetői hétfői tanácskozásukon véglegesítették a közigazgatási reformcsomagról és a gazdaságélénkítő intézkedésekről szóló törvénytervezeteket, amelyeket a véleményezési eljárás lezárása után sürgősségi rendelettel fogad el a Bolojan-kabinet.
Új kód kéne az egészségügyi kártyára. Papírt kapunk helyette. Kultúrantropológiai kiselőadások a váróteremben. Papírokat adunk papírért. Papír papír hátán. Aztán csak meggyógyul egyszer ez az istenverte hazai egészségügy is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!