A YouTuber és ruhamárka-tulajdonos 55 éves volt. Halálhírét csapata, a Hoonigan Racing Division közölte hétfő este – írja az M4Sport.hu.
„Ken egy látnok, úttörő és egy ikon volt. De ami a legfontosabb, apa és férj” – olvasható az Instagramon publikált közleményben.
A rendőrségi jelentés szerint Ken Block egy csoporttal hószánozott, de a baleset időpontjában egyedül volt. Egy meredek leejtőn hajtott, amikor elvesztette az uralmat a motorosszán felett, a gép pedig ráesett. Olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!