10.30 Tenisz, ATP-torna, Adelaide (Eurosport 1)
12.30 Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Tallinn (Eurosport 1)
13.50 Hódeszka, világkupa, Bad Gastein, Ausztria (Eurosport 2)
15.15 Biatlon, világkupa, Ruhpolding, Németország (Eurosport 1)
16.45 Sznúker, mestertorna, London (Eurosport 1)
18.30 Labdarúgás, Olasz Kupa: Atalanta–Venezia (Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa: Real Madrid–Barcelona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Tottenham–Chelsea (Digi Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Premier League: West Ham–Norwich (Eurosport 1 Ro)
22.00 Labdarúgás, Olasz Szuperkupa: Inter–Juventus (Look Sport +)
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!